Kalkulatory OC i AC

Internet trafił w końcu do ubezpieczeń. Kalkulatory OC i AC umożliwiają wyliczenie składek na ubezpieczenie samochodu drogą online:

  • bez wychodzenia z domu;
  • w ciągu najwyżej kilku minut;
  • z gwarancją pokazania rzeczywistej kwoty;
  • i z możliwością zakupu ubezpieczenia od razu przez internet.

Ale jak korzystać z kalkulatorów ubezpieczenia konkretnych firm? Czy spełniają one swoje funkcje? Rozumiemy Państwa wątpliwości. Dlatego stworzyliśmy nasz serwis, KalkulatorUbezpieczeniaSamochodu.Pl, aby opisać, w jaki sposób firmy umożliwiają obliczenie ceny polisy drogą online.

KalkulatorUbezpieczeniaSamochodu.Pl – jak to jest zrobione?

W naszym serwisie chcieliśmy pokazać:

  • które firmy umożliwiają obliczenie i zakup ubezpieczenia samochodu drogą online;
  • jak działają kalkulatory ubezpieczeń pojedynczych towarzystw;
  • czy spełniają swoją rolę – być może dla wielu potencjalnych klientów dostęp do internetowego kanału sprzedaży będzie odgrywał jedną z kluczowych ról przy wyborze firmy ubezpieczeniowej.

W tym celu wykonaliśmy przykładowe kalkulacje, przedstawiamy kolejne kroki, jakie należy przebyć, aby zobaczyć składkę, przedstawiamy naszą ocenę i wnioski. Mają one charakter tylko i wyłącznie subiektywny, nie należy się również kierować wynikami naszych obliczeń. Każdy kierowca będzie może mieć ubezpieczenie OC taniej w innym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Zachęcamy do współtworzenia naszego serwisu. Możesz to zrobić, jeśli tylko skorzystałeś z kalkulatora OC/AC którejś z firm i chciałbyś go ocenić. Będzie to na pewno z pożytkiem i dla naszej redakcji, i dla innych internautów, którzy szukają ubezpieczenia samochodu online.

Serdecznie pozdrawiamy,

zespół serwisu KalkulatorUbezpieczeniaSamochodu.Pl.